Fear Factor uni 62

Forum sojuszu Fear Factor


#1 2008-09-24 00:23:04

Drizzt

Nowy użytkownik

6187206
Zarejestrowany: 2008-09-23
Posty: 1
Punktów :   

Drizzt

Więc od czego tu zacząć  ?
Mam nazywam się Piotrek i mam 22 lata i mieszkam w Warszawie na co dzień obijam się w pracy i ciężko pracuje na Ogame
W Ogame'a zacząłem grac jakieś 3 lata temu i miałem roczną przerwę po rozpadzie mojego byłego sojuszu na Uni14....
ale mniejsza z tym stare dzieje teraz gram na U28 - TOP600, grałem tez na U60, ale stwierdziłem ze mi się nie chce
Urodziłem się.... HA HA HA przesadziłem a co tam
urodziłem się i wychowałem na warszawskim Muranowie
Od małego fascynowała mnie piłka nożna od małego grałem w Olimpii Warszawa jako bramkarz ale nadeszła kontuzja i koniec ze sportem oczywiście tylko zawodowym amatorsko i owszem po paru latach i 30 kilo więcej przyszedł czas na Stowarzyszenie Gimnastyczne "Sokół" gdzie odbudowałem formę i zrzuciłem te 30 kilo a przez ten czas przeszedłem przez podstawówkę, gimnazjum (jako pierwszy rocznik ) i liceum, kończąc na maturze, którą zdałem nie wierząc jak to się stało potem przyszedł czas na Studium Policealne na kierunku Technik Informatyk a obecnie Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki na kierunku Inżynier Informatyk.

Może jeszcze kiedyś coś dopisze jak mi się ze chce

Offline

 

#2 2008-10-03 00:14:03

egon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-03
Posty: 17
Punktów :   

Re: Drizzt

zes wypracowanie pierdyknal hjehje   pozdro xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.k2008sgsp.pun.pl www.pedagogikabrzesko.pun.pl www.nova.pun.pl www.ufw.pun.pl www.milicja.pun.pl